Legionowo

ul. Handlowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
305 000 PLN
Cena za m2
3 961,04 PLN
Powierzchnia
77 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
0
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Aneks
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1947
Stan nieruchomości
Do adaptacji
Numer oferty
135/5836/OMS

Opis nieruchomości

Z NAMI KUPISZ BEZPIECZNIE

PROSIMY O DOKŁADNE PRZECZYTANIE OPISU OFERTY.

Oferujemy do sprzedaży, nowo aranżowane, kompletnie remontowane, z wymianą wszystkich instalacji , lokale. Znajdujące się w klimatycznej kamienicy, w części willowej Legionowa. Budynek oddalony od stacji SKM o około 300 m. Idealna lokalizacja dla osób szukających mieszkań pod wynajem, lub chcących mieszkać / pracować w cichej, zielonej części Legionowa, oddalonej zaledwie 300 metrów od zgiełku miasta.

Lokale obecnie usługowe, Inwestor / Właściciel (posiadający doświadczenie zawodowe) do umowy sprzedaży, zmieni przeznaczenie lokali z usługowych na mieszkaniowe.

Obecnie trwają prace remontowe polegające: aranżacji ścian, instalacji hydraulicznych, elektrycznych itp.


Większość oferowanych do sprzedaży lokali, posiada integralnie połączone widne pomieszczenia o wysokości ok. 310 cm, znajdujące się na poziomie -1.

Cena za m2 lokal wynosi 4800 zł za m2, cena za powierzchnię poziom -1 wynosi 2400 zł za m2.

Prezentowany lokal. nr 20 jest samodzielnym lokalem mieszkalnym z odrębną księga wieczystą Cena: 305.000,00 zł

Poziom parteru: Wys. 275 cm.Powierzchnia 50,10 m2: salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie,, łazienka, przejście na poziom -1 dużą wewnętrzną klatką schodową do widnych i wysokich na 310 cm pomieszczeń, mogących służyć jako pokoje lub alternatywne przeznaczenie, na pomieszczenie do pracy, mini salki kinowej, siłowni, studia nagrań lub dodatkowej sypialni, powierzchnia 26,94 m2

Wszystkie lokale, są ogrzewane wewnętrzna znajdująca się w budynku kotłownią gazową, dedykowaną tylko dla lokali sprzedawanych, ciepła woda również pochodzi z kotłowni, dzięki czemu w lokalach nie ma piecyków gazowych.

Zapraszamy do oglądania

Parametry dodatkowe

  • Piwnica: Tak
  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Apteka, Przedszkole, Bank, Kościół, Restauracja, Centrum handlowe, Szkoła, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Widok na: Inne budynki

Kontakt

Marcin Chmielewski

Marcin Chmielewski

doradca

Telefon:
663044602
Email:
marcin@antoniuk-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Antoniuk Nieruchomości Grzegorz Antoniuk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Antoniuk Nieruchomości Grzegorz Antoniuk z siedzibą przy Piłsudskiego 39, 05-120 Legionowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres gantoniuk33@gmail.com… czytaj więcej